Vikings – Sezoni 1, Episodi 4

4.53K Views9 Comments

Ragnar rikthehet në Angli me miratimin e kontit Haraldson me kushtin që Knut, një luftëtari besuar i kontit, të udhëtojë me ta. // Shiko Shkarko Firedrive Shkarko Direkt 1 Sockshare...

Vikings – Sezoni 1, Episodi 3

5.54K Views3 Comments

Pas grabitën çfarë mundën, Ragnar dhe ekuipazhi i tij kthehen në Kategat. Konti e thërret atë menjëherë në hollin e madh ku thotë se ai thesar i përket atij. Por lejon që secili të marrë vetëm një gjë nga thesari që a...

Vikings – Sezoni 1, Episodi 2

9.27K Views9 Comments

Pasi varka ka përfunduar së ndërtuari, Ragnar rekruton një ekuipazh dhe niset. Pas disa ditësh udhëtimi, ata zbarkojnë në brigjet e një mbretërie në Angli. // Shiko Shkarko Firedrive Shkarko ...

Vikings – Sezoni 1, Episodi 1

12.29K Views12 Comments

Ragnar Lothbrok beson se ka gjetur një mënyrë për të lundruar drejt perëndimit nëpërmjet një pajisjeje navigimi. Por konti Heraldson nuk është i këtij mendimi. // Shiko Shkarko Firedrive Shka...

Breaking Bad – Sezoni 5, Episodi 16

6.84K Views6 Comments

Fundi është afër. Ualt kthehet në Nju Meksiko për t'u përshëndetur me Skajlerin dhe vajzën tij. Por, ai akoma nuk ka harruar atë që Xhek i bëri. //  

Breaking Bad – Sezoni 5, Episodi 15

4.90K Views1 Comments

Ualt ka vështirësi me përshtatjen e jetës së tij të re. Xhesi planifikon një arratisje ndaj Xhekut dhe bandës së tij. //  

Faqe 1 nga 2012345...E fundit »